Maraş İşi Montajlı Yatak Örtüsü

Maraş İşi Montajlı Yatak Örtüsü

Müşterimizin eski el işlemesi maraş işini, mat dokulu kumaşa monte ederek yatak örtüsü şeklinde tasarladık. Spor görünümlü olması istenildiğinden etek uçlarına kalın bordür şeklinde nervür yaptık.

Maraş İşi Montajlı Yatak Örtüsü Detay
Maraş İşi Montajlı Yatak Örtüsü Detay
Maraş İşi Montajlı Yatak Örtüsü

Yatak Örtüsü Ayak Ucu

Yatak Örtüsü Köşe ve Kenar Görünümü

Yatak takımının ayak ucunda dekoratif pirinç çubuk uzantısı bulunduğundan yatak örtüsünün köşesi açıklık bırakacak şekilde tasarlandı.

Yatak örtüsünün eteklerinde yoğun nervürden kalın bordür oluşturulmuştur. Yatak eteğinin başladığı sınır ile nervür arasında çizgisel oalrak zig zag suzene çalışması ile zincir işi sade bir şekilde yapılmıştır.

Özellikle suzene çalışmalarını müşterilerimizin işlerinin önüne geçmemesi için dekoratif şekilde fakat oldukça sade yapmayı tercih ediyoruz.

Maraş İşi Üst Kısım Detay

Yatak örtüsü orta bölümünden bir kesit farklı boyutlarda işlenmiş maraş işleri tasarımla bir bütünlük sağlanıp dekoratif görünüm sergilemiştir.

  • Maraş İşi Montajlı Yatak Örtüsü Üst Detay

Maraş işi ve İğne Oyası Yastıklar

Yatak örtüsüne 4 adet yastık yapılmıştır. 2 adet yastıkta maraş işi montajı yapılmış, kulakçıklar nervürlerden bantlarla oluşturulmuştur.

Maraş İşi Montajlı Yatak Örtüsü Yastık Detay

Arka planda dolgu olarak yatağın zenginleşmesi için istenilen 2 ayrı yastıkta müşterimiz tarafından bize sağlanan el işi iğne oyası kulakçıklar bölümüne dikilerek dekoratif olarak görünmesi sağlanmıştır.

Maraş İşi Montajlı Yatak Örtüsü Yastık Detay

Değerli müşterilerimiz, youtube kanalımızdan bilgilendirici videolar ile müşterilerimizden gelen el emeği, göz nuru el işlerinin ne şekilde tasarlanıp örtülere dönüştüğünü izleyebilir, örtü yapım aşamlarını daha anlayabilir, işimizin kalitesi hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.