Çift İğne İşlemeli Kanaviçeli Runner

  • Çift İğne İşlemeli Kanaviçeli Runner

Müşterimiz Remziye hanımın mavi renkli çift iğne işlemeli kanaviçesinden modern bir runner yaptık. Beyaz keten dokulu kumaşta nervürler ile ara bantlar ve uç kenar bantlar oluşturuldu. Ara bantların orta kısımlarına kanaviçeye uygun pikolar yapıldı. Nervür dış kenarlarına el yapımı uç dantelleri delik işi görünümü sağlanması amacıyla monte edildi.

  • Çift İğne İşlemeli Kanaviçeli Runner Detay

Antika Görünümlü İnce El İşi Dantel

Beyaz keten runner’ın dış kenarlarına el yapımı ince dantel monte edilerek antika yapılmış görüntüsü sağlanmıştır. Üçgen şeklinde kesinlen kanaviçe ile uyumlu olması nedeniyle runner uçları üçgen şeklinde tasarlanmıştır. Uç kızmın bir kenarı nervür ile şekillendirilmiş, diğer kenarı ise ince el işi ara danteli ile süslenmiştir.

Çift İğne İşlemeli Kanaviçeli Runner Detay

Miktar olarak az olan kanaviçeler daha zengin bir görünüm sağlanması amacıyla da, küçük üçgen parçalara ayrılıp daha dekoratif görünmesi sağlanmıştır. Aşağıda mavinin tonlarında iplikle yapılan çift iğne ve kontür işlemeli kanaviçeden bir detay görülmektedir.

  • Çift İğne İşlemeli Kanaviçeli Runner Detay

Değerli müşterilerimiz, youtube kanalımızdan bilgilendirici videolar ile müşterilerimizden gelen el emeği, göz nuru el işlerinin ne şekilde tasarlanıp örtülere dönüştüğünü izleyebilir, örtü yapım aşamlarını daha anlayabilir, işimizin kalitesi hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.

Runner gibi farklı el işlerini incelemek için bloğumuzu ziyaret edebilirsiniz. Blog içinde müşterilerimize yaptığımız ve resimlerini çektiğimiz farklı runner örnekleri mevcuttur.